Forum Fanów Małgorzaty Ostrowskiej

Wiara to skrzydła, nadzieja to wiatr...


#1 2008-07-27 00:11:13

boniek48

Wiara to skrzydła

5479277
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2008-07-20
Posty: 753
WWW

Kreacje

opinie na temat "Kreacji"


nfc.lawa@onet.eu

Offline

 

#2 2008-08-03 22:20:30

Pablo

Uwalniam się

Zarejestrowany: 2008-07-22
Posty: 137

Re: Kreacje

Płyta miała podobno słabe recenzje i jest uważana za początek końca Lombardu.

Ja jednak baaardzo lubię kilka piosenek: Ocalić serca, Odejść bez pożegnań oraz A dookoła cisza. Jak dla mnie perełki!!!!
Jednak płyta jako całość rzeczywiście nie jest super superzasta...

Offline

 

#3 2008-08-04 11:32:32

ChudaAlien

Administrator

6604330
Zarejestrowany: 2008-07-19
Posty: 816

Re: Kreacje

Płyta faktycznie miała słabe recenzje i z tego,co wiem to Malgosia nie chciała jej nagrywać tak szybko,ale Niewiar nalegał i tak wyszło.Moim zdaniem bardzo fajna płyta.Najlepsze kawałki jak dla mnie to A dokoła cisza,Gino,Czas przypływu i odpływu


Róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach

Offline

 

#4 2008-08-04 18:54:14

piotrko

Rzeka we mnie

1208526
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-07-20
Posty: 360

Re: Kreacje

Płyta rzeczywiście nie najwyższych lotów. Ale ja, mimo niepochlebnych recenzji prasy i mediów lubiłem ją:) Właściwie kilka utworów: Ocalić serca, Odejść bez pożegnań, A dokoła cisza i To tylko moment. Te kawałki mają coś w sobie. Mają dobre teksty i są dobrze zaśpiewane, gorzej muzycznie, a właściwie aranżacyjnie. Ale cieszę się, że ta płyta jest:)

Offline

 

#5 2008-08-05 12:01:48

ChudaAlien

Administrator

6604330
Zarejestrowany: 2008-07-19
Posty: 816

Re: Kreacje

A no zapomniałam jeszcze To tylko moment  i  Odejść bez pożegnań


Róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach

Offline

 

#6 2008-08-05 23:50:58

boniek48

Wiara to skrzydła

5479277
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2008-07-20
Posty: 753
WWW

Re: Kreacje

mnie również ta płyta jakoś specjalnie nie zachwyca


nfc.lawa@onet.eu

Offline

 

#7 2009-01-20 22:26:22

Menago

A dokoła cisza

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 2

Re: Kreacje

smieszy mnie jak ktos pisze ze plyta byla kiepska aranzacyjnie
to wlasnie niewiarygodnie pieknie zaaranzowana plyta !!
super wszystko przemyslane nie ma zlych dzwiekow mozna na studiach muzycznych przedstawiac za wzor aranzacji
jednak nie na tamte czasy i mam obawy czy aby nie tylko dla najwierniejszych fanow lombardu, choc znam takich ktorym ta plyta nie pasowala nie byla taka lombardowska
ale dla mnie to byl kawal swietnej roboty grzegorza gosi i piotrka
nie ujmujac nic heniowi jego numer tez jest rewelka kto wie czy nie najbardziej lombardowski na tej plycie
dla mnie jednak z tej plyty najlepszym kawalkiem jest odejsc bez pozegnan, i odeszli
pozdrawiam wszystkich fanow !!!

Offline

 

#8 2009-02-04 20:06:12

piotrko

Rzeka we mnie

1208526
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-07-20
Posty: 360

Re: Kreacje

MENAGO: Każdy ma prawo do własnego zdania:) Ja bardzo lubię większość utworów z tej płytki. Mnie się aranżacje, głównie klawiszowe nie podobają. Reszta jest OK. Gitarka basowa Henia brzmi przepięknie, a i gitarki Piotrka Zandera pieknie wpasowały się w całość. Męczy mnie tylko to ciągłe i monotonne "stukanie w klawisze". Ale to tylko moje własne odczucia i nie chcę się z nikim spierać:) Prawda jest taka, że ta płyta jednych fanów zauroczyła, innych zawiodła, ale tak to już jest, że nie da się zadowolić wszystkich. Według mnie, gdyby tej płycie poświęcono więcej czasu, mogłaby być najlepszą płytą Lombardu. Tak się jednak nie stało, a w porównaniu z poprzednimi aranżacjami płyt Lombardu dla mnie wypada wyjątkowo blado. Ale jak mówiłem wcześniej nie ma sensu się spierać. My tu sobie na tym forum luźno gawędzimy na różne tematy, piszemy co nam się z twórczości Gośki podoba, a co nie i każdy pisze tutaj swoje zdanie:) Ja szanuje Twoje zdanie i nie zamierzam go negować. Gdyby wszyscy mieli takie samo, byłoby nudno. Pozdrawiam i witam na Forum:)))

Ostatnio edytowany przez piotrko (2009-02-04 20:39:35)

Offline

 

#9 2009-02-04 21:08:33

boniek48

Wiara to skrzydła

5479277
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2008-07-20
Posty: 753
WWW

Re: Kreacje

piotrko napisał:

MENAGO: Każdy ma prawo do własnego zdania:) Ja bardzo lubię większość utworów z tej płytki. Mnie się aranżacje, głównie klawiszowe nie podobają. Reszta jest OK. Gitarka basowa Henia brzmi przepięknie, a i gitarki Piotrka Zandera pieknie wpasowały się w całość. Męczy mnie tylko to ciągłe i monotonne "stukanie w klawisze". Ale to tylko moje własne odczucia i nie chcę się z nikim spierać:) Prawda jest taka, że ta płyta jednych fanów zauroczyła, innych zawiodła, ale tak to już jest, że nie da się zadowolić wszystkich. Według mnie, gdyby tej płycie poświęcono więcej czasu, mogłaby być najlepszą płytą Lombardu. Tak się jednak nie stało, a w porównaniu z poprzednimi aranżacjami płyt Lombardu dla mnie wypada wyjątkowo blado. Ale jak mówiłem wcześniej nie ma sensu się spierać. My tu sobie na tym forum luźno gawędzimy na różne tematy, piszemy co nam się z twórczości Gośki podoba, a co nie i każdy pisze tutaj swoje zdanie:) Ja szanuje Twoje zdanie i nie zamierzam go negować. Gdyby wszyscy mieli takie samo, byłoby nudno. Pozdrawiam i witam na Forum:)))

Święta prawda


nfc.lawa@onet.eu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet maków podhalański śmieszne dowcipy Łukęcin pokoje