Forum Fanów Małgorzaty Ostrowskiej

Wiara to skrzydła, nadzieja to wiatr...


#1 2008-07-27 00:09:04

boniek48

Wiara to skrzydła

5479277
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2008-07-20
Posty: 753
WWW

Anatomia

Czy według Was "Anantomia" jest płytą idealną, czy może jej czegoś brakuje?


nfc.lawa@onet.eu

Offline

 

#2 2008-08-03 22:25:04

Pablo

Uwalniam się

Zarejestrowany: 2008-07-22
Posty: 137

Re: Anatomia

Hm, ja się przyznam, ze Lombardu słucham wybiórczo: TYLKO z MAŁGOSIĄ. Tak mam...

Więc jeśli chodzi o część Małgosi w Anatomii, to uważam, ze jest to majstersztyk z najwyzszej półki: Mam dość, Gołębi puch i Ckliwy melodramat to WIELKIE PIOSENKI. I tekstowo i muzycznie!

A Wstęga Mobiusa i Anatomia dodają płycie takiej zmysłowości, tajemniczości - tak bym to określił.

A w ogóle Mam dość i Gołębi puch to moje najukochańsze piosenki Gosi. Dodałbym jeszcze na pewno do nich Rzekę we mnie i To był długi dzień:) Chyba takie moje TOP 4 (pewnie jakbym się głebiej zastanowił, to by się lista TOP znacznie rozszerzyła:)

Offline

 

#3 2008-08-06 21:29:43

piotrko

Rzeka we mnie

1208526
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-07-20
Posty: 360

Re: Anatomia

Bardzo lubię większość utworów z tej płyty. Choć muszę przyznać, że jest to jedyna płyta Lombardu na której podobają mi się tylko utwory śpiewane przez Małgorzatę. Piosenki śpiewane przez Grzesia Stróżniaka nie były najlepsze. I to nie dlatego że On je śpiewał, ale jakoś na tej płycie nie najlepiej wyszły teksty Jackowi Skubikowskiemu (wczesniejsze jego teksty uwielbiam) i być może dlatego te piosenki były jakieś mdłe. Chociaż przyznaje, że na anglojęzycznej wersji, piosenka "Anka" zyskała dużo zaśpiewana w duecie z Małgosią. Poza tym dla mnie ta płyta była zbyt klawiszowa. Brakuje mi na niej gitary basowej i mało na niej Piotra Zandera. Ale generalnie to najbardziej przebojowa płyta.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plDlugie modne sukienki Kurs angielskiego Lakierobejca woskowa